Z małym poślizgiem, bo od kilku dni mamy lato, pokazuję wiosenną herbatę - drugi haft z serii cztery pory roku, który wyszywam w zabawie u Kress_ki.


Z małym poślizgiem, bo od kilku dni mamy lato, pokazuję wiosenną herbatę - drugi haft z serii cztery pory roku, który wyszywam w zabawie u Kress_ki.

