Będzie jeszcze cieplej niż dotychczas. Blisko 40 stopni. Wskazano datę
Zdjęcie: Starsza kobieta o siwych włosach siedzi w ogrodzie w słoneczny dzień, ubrana w jasną bluzkę w kwiaty.
Wiele wskazuje na to, iż wysokie temperatury zostaną z nami na dłużej. W sobotę termometry wskażą choćby 35 st. C, ale jeszcze cieplej, bo niemal 40 st. C, ma być w przyszłym tygodniu. jeżeli ktoś chce odpocząć od upału, powinien jechać nad polskie morze, gdzie będzie najchłodniej.











![Kasia Bujakiewicz: Nie lubię, gdy ktoś mówi, iż mam "grzeczną córkę" [PODCAST]](https://m.mamadu.pl/hen9zpel-1920x1080x0x0.webp)