Przychodzę do Was z kolejną stylizacją z ostatnich dni, kiedy to było jeszcze ciepło. Od wczoraj u mnie leje... ale może to dobrze, zrobi się tak zielono.
Wracając do stylizacji, tym razem postawiłam na szarość i czerń. Bardzo dobrze czuję się w tych kolorach, mimo iż wiosna zachęca by ubrać coś bardziej kolorowego. Wybrałam jeansową, szarą koszulę i połączyłam ją z moimi prawie ulubionymi czarnymi jeansami (prawie ponieważ wszystkie kłaczki i paproszki przyciągają jak magnes) Do tego czarna kurtka, trampki oraz torebka. Jedynym jasnym akcentem jest tutaj biała chustka i zegarek na białym pasku, do chustki są przyszyte złote dżety - tak samo jak na torebce.
Kutka - nn
Koszula -Stradivarius
Spodnie - Cropp
Trampki - nn
Torebka - @
Chustka - Stradivarius
Zegarek - Casio
Pozdrawiam :)



![Najmłodsi mieszkańcy przywitali lato z Zielonogórskim Ośrodkiem Kultury [ZDJĘCIA]](https://rzg.pl/wp-content/uploads/2026/06/a099a5112124b8f9360a8b03538ec391_xl.jpg)








