Dlaczego o naturalnym etapie życia wciąż rozmawiamy szeptem?
Blisko połowa Polek uważa menopauzę za temat tabu. A tam, gdzie panuje milczenie, gwałtownie pojawiają się krzywdzące stereotypy. Brak rzetelnej edukacji od lat odbija się na jakości opieki zdrowotnej i sytuacji kobiet na rynku pracy.
Czas przestać wypełniać luki w wiedzy uprzedzeniami. Transformacja menopauzalna to naturalny etap życia, do którego masz pełne prawo podejść bez cienia wstydu. Zacznijmy głośno mówić o naszym ciele, zdrowiu, emocjach i o tym, czego naprawdę potrzebujemy.
Menopauzy nie da się ominąć, dlatego zacznijmy o niej mówić głośno!
Odzyskaj sprawczość i sięgnij po rzetelne materiały.
Wejdź na: menopauzabeztabu.org.pl
#Dlaczego #naturalnym #etapie #życia #wciąż #rozmawiamy #szeptem..
Żródło materiału: KULCZYK FOUNDATION







