Dzień Ojca jest dla mnie najtrudniejszym dniem w roku. Mój zniknął, ale chcę mu wybaczyć
Zdjęcie: Dzień dziecka nie dla wszystkich jest przyjemny
Im jestem starsza, tym bardziej uświadamiam sobie, jak na moim życiu odbiła się nieobecność ojca. Najłatwiej zauważalnym dowodem są relacje damsko-męskie, w których to ja zawsze za kimś gonię, o coś proszę i tego nie dostaję. Przez 3 lata chodziłam na terapię i dopiero pod sam koniec zgodziłam się z ojcem "porozmawiać". Teraz jestem gotowa powiedzieć mu: "Odpuszczam ci, idę dalej".











![Kasia Bujakiewicz: Nie lubię, gdy ktoś mówi, iż mam "grzeczną córkę" [PODCAST]](https://m.mamadu.pl/hen9zpel-1920x1080x0x0.webp)