Mieszkańcy turystycznego kraju wyszli na ulice. "Nie będziemy dłużej tego tolerować"

podroze.onet.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: Mieszkańcy turystycznego kraju wyszli na ulice. Nie będziemy dłużej tego tolerować


W niedzielę (21 czerwca) w rejonie Kakome w Albanii doszło do demonstracji. Mieszkańcy Nivicy, Shën Vasili oraz imigranci z różnych regionów kraju sprzeciwiają się — jak twierdzą — wieloletniemu ograniczaniu dostępu do prywatnych gruntów i plaży.
Idź do oryginalnego materiału