SIM, czyli Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa, prowadzi w tej chwili pierwszy nabór dla osób, które chciałyby zamieszkać na osiedlu „Wojszyce 1” przy ul. Drabika. To propozycja dla tych, którzy marzą o mieszkaniu z rynku pierwotnego, ale nie mogą pozwolić sobie na wzięcie kredytu hipotecznego. O nowym systemie oferującym mieszkania na tani wynajem rozmawiamy z prezesem SIM Wrocław Pawłem Inglotem.