Psychiatra w depresji. "Niezadowoleni pacjenci pisali: debil, pustak. Zacząłem brać leki na sen"

kobieta.onet.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: Psychiatrzy zmagają się z problemami psychicznymi


— Nie mogłem spać i przyszedłem do przychodni o świcie. Zamknąłem się w gabinecie. Po godzinie w poczekalni zaczęli schodzić się pacjenci. "Palant, z głową coś ma. Psychol, jak każdy psychiatra", "Mruk na NFZ, a w prywatnym gabinecie, za kasę, doktorek tryska energią" — mówili o mnie. Nie wiedzieli, iż już jestem i słyszę przez drzwi — wspomina lekarz, który chorował na depresję.
Idź do oryginalnego materiału