Ten objaw po 60. roku życia to sygnał ostrzegawczy. Lekarze apelują o czujność
Zdjęcie: Zadyszka po 60. roku życia powinna wzbudzić czujność. Warto wybrać się do lekarza
Zadyszka u osób po 60. roku życia to częsty problem, który może pojawić się choćby podczas krótkiego spaceru. Objaw ten nierzadko budzi niepokój i utrudnia codzienne funkcjonowanie. Warto wiedzieć, co może oznaczać duszność podczas spokojnych aktywności oraz kiedy konieczna jest konsultacja z lekarzem.











![Kasia Bujakiewicz: Nie lubię, gdy ktoś mówi, iż mam "grzeczną córkę" [PODCAST]](https://m.mamadu.pl/hen9zpel-1920x1080x0x0.webp)