Amerykanka po 5 latach w Polsce wraca do USA. "Rzeczywistość mocno mnie uderzyła"

podroze.onet.pl 4 godzin temu
Zdjęcie: Amerykanka po 5 latach w Polsce wraca do USA. Rzeczywistość mocno mnie uderzyła (screen: Instagram/@aliensinpoland i @emilia.dov)


Emilia, która urodziła się i wychowała w USA, kilka lat temu przeprowadziła się do Krakowa. Teraz ogłosiła, iż opuszcza Polskę. Amerykanka podkreśliła, iż jednym z powodów tej decyzji są trudności ze znalezieniem zatrudnienia. — Będę szukać pracy w USA — wyznała w rozmowie z AliensInPoland.
Idź do oryginalnego materiału