Maja Oświecińska o stanie zdrowia po nagłej operacji. "Ciężko mi się oddycha"
Zdjęcie: Maja Oświecińska
Maja Oświecińska w rozmowie z Plejadą wyjawia, jak czuje się po nagłej operacji wyrostka robaczkowego. Podkreśla, iż pewne codzienne czynności wciąż sprawiają jej ból. — Nie mogę się ani schylać, ani kucać — jak się kładę do łóżka czy wstaję, to też jest trochę ciężko, ale już jest naprawdę dużo lepiej — opowiada.











