Piętnaście lat temu trafiła do raju, który bardzo gwałtownie stał się jej drugim domem. O swoim życiu na Wyspach Zielonego Przylądka i o tym, jak mieszkańców ogarnęła mundialowa gorączka opowiada w rozmowie z WP producentka i reżyserka Emilia Wojciechowska.