Statek staranował nabrzeże w Gdańsku. Ludzie patrzyli z niedowierzaniem
Zdjęcie: Statek pasażerski Nordstjernen z norweską banderą przy nabrzeżu w Gdańsku, ludzie spacerują wokół, w tle port.
Zabytkowy wycieczkowiec Nordstjernen podczas manewrów na Martwej Wiśle uderzył w nabrzeże Stoczni Cesarskiej. Choć uszkodzony został kadłub statku, nikomu nic się nie stało.





