Lord wampir na smoku zombie

zgielk.blogspot.com 3 dni temu

Dostałem od znajomego do pomalowania model smoka do armii Vampire Counts. Spodobał mu się pegaz do Bretonnii jaki zrobiłem jakiś czas temu i poprosił mnie o zajęcie się jego najbardziej efektownym modelem w jego armii. Figurka, która jest ogromna!, miała być w niebiesko-śnieżnych klimatach. Jak cała jego armia. Model dostałem do malowania sklejony. Na szczęście udało mi się oddzielić jeźdźca od wierzchowca przy użyciu niewielkiej siły, bo bez tego malowanie byłoby wyjątkowo trudne. Liczba niedostępnych dla pędzla miejsc i łamliwych elementów jest duża i każde ułatwienie było bezcenne. Trochę mi zajęło wymyślenie jak pomalować figurkę w sposób który spełniałby oczekiwania kolegi a równocześnie nie był mdły i monotonny. Na ratunek przyszły turkusowy wash i czerwone elementy, kontrastujące z całą resztą. Dużo dał też śnieg, którego recepturę poprawiłem od czasu malowania ostatnich śnieżnych podstawek.

Idź do oryginalnego materiału