Pojechał na Wyspy Kanaryjskie. Mówi wprost. "Wróciłem z niezbyt miłą pamiątką"
Zdjęcie: Pojechał na Gran Canarię. Wróciłem z pamiątką. Mam ponad 30 ukąszeń
Pobyt na Gran Canarii dla jednego z turystów z Polski zakończył się w dość nieprzyjemny sposób. Mężczyzna został "zaatakowany" przez komary podczas "zaledwie godzinnego spaceru". "Na rękach, nogach i szyi mam ponad 30 miejsc z ukąszeniami" — relacjonuje w liście do redakcji portalu NaKanarach.pl.





