Pojechałam nocnym pociągiem do Świnoujścia. Mam nauczkę na kolejny raz

podroze.onet.pl 1 godzina temu
Zdjęcie: Pojechałam nocnym pociągiem do Świnoujścia. Mam nauczkę na kolejny raz


"Uciekłyśmy przed upałami z Warszawy" — mówią mi dwie młode kobiety w piątkowy poranek na stacji kolejowej w Świnoujściu. Choć pociąg był pełny, a noc gorąca, podróż przebiegła komfortowo. Wiem jednak, iż następnym razem nie ruszę się z domu bez dwóch rzeczy.
Idź do oryginalnego materiału