Z niewiadomego powodu nie mogłem znaleźć wpisu o tym, jak pomalowałem trójkę Vargheists dla kolegi. Pomyślałem więc, iż zerknę na facebook'a, na Antka i moją stronę (Family of Painters) i skopiuję wpis na bloga tak, żeby jednak zdjęcia modeli z ich opisem znalazły się na Zgiełku. Wchodzę, patrzę... Tam też nie wrzuciłem. Bardzo dziwna historia. Może zostałem ocenzurowany? Ktoś mi napisał, ze są zbyt cukierkowe, więc to pewnie z tego powodu je wykasowano z sieci.
No nic. Chciałem gwałtownie rzucić okiem na to, jak zrobiłem tym modelom podstawki, bo właśnie kończę smoka zombie i jego wampirzego jeźdźca a skończyło się na edycji nowego wpisu...
Tak. Wampir już niedługo na BZ. Jak nie zapomnę wrzucić zdjęć.











